On-line rezervace

Nabízíme Vám možnost on-line rezervace návštěvy na STK a ME – část naší kapacity je vyhrazena právě pro ty, kteří  se objednají. Výhodou pro Vás je, že přijedete v předem zvolený čas a máte tak zajištěno, že budete odbaveni bez delšího čekání.

OBJEDNÁVKY PRAVIDELNÝCH TECH. PROHLÍDEK TRAKTORŮ A JEJICH PŘÍPOJNÝCH VOZIDEL NOVĚ PŘIJÍMÁME NA TEL.:

tel.: 495 421 828

POZOR –  U TRAKTORŮ NELZE PROVÉST MĚŘENÍ EMISÍ, pokud bude teplota  okolního vzduchu méně jak 5°C. U TRAKTORŮ A TRAKTOROVÝCH PŘÍVĚSŮ NELZE TECHNICKOU PROHLÍDKU PROVÉST PŘI SNĚHU A NÁLEDÍ NA VOZOVCE V AREÁLU STK!!

Jak funguje online objednávání?

Objednat se můžete nejpozději jednu hodinu předem a 14 kalendářních dnů předem – (14 den se vždy otevírá o půlnoci) . Můžete se objednat na STK + ME, jen na STK, nebo jen na emise. Po dokončení rezervace Vám na zadaný email dojde potvrzovací zpráva s dalšími informacemi. V případě, že budete chtít svoji rezervaci zrušit, využijte odkaz v potvrzovacím e-mailu, nebo nás kontaktujte telefonicky

Pro vyplnění formuláře budete potřebovat tyto údaje: Vaše jméno, telefon, registrační značka, vaši emailovou adresu. Co s sebou potřebujete a jak bude prohlídka vypadat najdete zde » .

Na stanici technické kontroly se dostavte s časovým předstihem min. 15 minut pro vyřízení administrativních záležitostí. Na příjmu nahlaste operátorce, že jste objednáni, a na jaké jméno a po vyřízení formalit budete pokračovat na prohlídku. Pokud nepřijdete včas, nemusíte již být v rezervovaný čas obslouženi. Čas je pouze informativní z důvodu různé časové pracnosti jednotlivých úkonů a nepředvídatelných situací.  

Pouze část kapacity linek je vyhrazena pro ty, kteří se objednají, pokud v on-line rezervaci není volno,         

NEZOUFEJTE A PŘIJEĎTE BEZ OBJEDNÁNÍ – (ale i u vozidel bez předchozího objednání je daná maximální možná kapacita odbavených vozidel na den – nemusíte proto být v daný den odbaveni).

 

 

Načítám...

Komentáře jsou uzavřeny.